KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14797505
nr 1479 7505
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 243/300, daterad -75. Bildmått: 39x39 cm, oramat löst blad, bladets mått: 66x60 cm
Kondition: bladte med missfärgningar och skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:05:25
16/7 18:43:43
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström